06, 03, 2014

Virš debesų.

Praeitą savaitę pas mane lankęsi draugai iš Lietuvos klausė, ar įmanoma priprasti prie šio grožio? Kaip mergina, tris metus iš eilės pražiemojusi Alpėse, atsakau, kad neįmanoma. Tikrai. Kiekvieną rytą, pabudusi ir pažvelgusi į kalnus, grožiuosi jais lyg matydama pirmą kartą gyvenime. Šiandien dieną pradėjau virš debesų. Keturiais keltuvais kylant beveik į 3 km aukštį, mėgavausi kiekviena akimirka. Žiemos sezonas greitai baigsis, o aš žinau, kad visus metus tas nostalgiškas kalnų peizažas stovės man prieš akis…Ech.

IMG_2258IMG_2256IMG_2333IMG_2340IMG_2271IMG_2307IMG_2283IMG_2281IMG_2302

 

Geros dienos Jums linkinti-

Vaida 😉2 responses to “Virš debesų.”

  1. Asta says:

    Gaila kad nuotraukos tik blankus atspindys to grozio ir didybes… 🙂 Tik buves kalnuose kazkiek ivertins, susies su savo ispudziais ir atsiminimais, o nebuvusiam – nulis sansu!

    • vaidaa says:

      Visiškai su tavimi sutinku! Mano telefoninės nuotraukos – tik blankus atspindys to grožio, supančio aplinkui… Bet tie, kurie nors kartą gyvenime savo akimis matę, buvę kalnų viršūnėse ir jautę tą gamtos didybę ir žmogaus menkumą, supras, ką turiu galvoju 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Apie mane

Apie mane

***
Aš esu Vaida. Keliauju, fotografuoju, rašau, ieškau gyvenime mažų ir didelių džiaugsmų, o suradusi mielai jais dalinuosi čia.
Sveiki atvykę į mano kelionių ir laisvalaikio tinklaraštį!
***
Informaciją, esančią šiame tinklaraštyje, be mano sutikimo kopijuoti ir platinti draudžiama.
***

Socialiniai tinklai:

Archyvas: