• Saulėtas savaitgalis prie vandenyno.

  Karšta saulė, baltas smėlis, šiltos bangos ir mėlynas dangus. Turbūt taip daugelis įsivaizduoja tolimąją Australiją. Ar ji tokia ir yra? Taip, tačiau tikrai ne milijoniniame mieste… 🙂 Tačiau gera žinia ta, kad norint prie to žydro vandenyno ( tiksliau Tasmanijos jūros, priklausančios Ramiajam vandenynui), tereikia nuvažiuoti prie vieno iš miesto paplūdimių ( tokių kaip kad rodžiau šiame įraše) arba kokiu vaizdingu keliu pavažiuoti į šiaurę ar pietus, kur bus kur kas mažiau žmonių.

  img_6757

  Praėjusį savaitgalį kartu su 4 čia sutiktais lietuviais važiavome į Thirroul paplūdimį, esantį apie 1,5 valandos į pietus nuo Sidnėjaus. Dalis kelio vingiavo per nacionalinį karališkąjį parką (angl. Royal National Park) , palei vandenyną, per žavius pakrantės miestelius. Pakeliui stabtelėjome ant Bald kalvos (angl. Bad Hill), nuo kurios atsivėrė fantastiška panorama į žemiau esantį miestelį, mažutėje įlankoje esantį paplūdimį ir kalnuotas Australijos pakrantes. Ši kalva yra tarptautiniu mastu žinoma kaip puikus taškas, nuo kurio gali kilti parasparniu. Mintyse tyliai pasvajojau, kad kada nors ir aš labai norėčiau pabandyti! O kol kas… Kol kas užtenka pažiūrėti ir pasigrožėti.

  img_6703

  img_6726

  img_6742

  Pačiam keliui taip pat turėčiau nepagailėti komplimentų, nes visą laiką dairiausi pro langus ir akimis fotografavau viską, kas supo aplinkui! Viena įdomesnių atkarpų buvo Sea Cliff Bridge, kuris pastatytas visai šalia uolos šlaito. Mes tiltu pravažiavome, tačiau norintys gali išlipti ir pasivaikščioti, nes ant tilto yra tiek pėsčiųjų, tiek dviračių zonos.

  img_6706

  Sekmadienis prabėgo nepastebimai. Atrodo, tik išvažiavome, trumputė kelionė, truputis paplūdimio, štai jau ir vakaras. Na, bet visi mes žinome, kaip su tais savaitgaliais būna… Šią savaitę laukia intensyvios paskaitos, turiu susirasti naują darbą (tas, apie kurį rašiau anksčiau, man visai nepatinka), labai rimtai svarstau, kad laikas į sporto klubą (žinote, gi vasara ateina 😀 ), tai spėju, nepastebėsiu, kaip vėl savaitgalis į duris belsis

  img_6784

  ***

  Vasarėjančius linkėjimus siunčianti

  Vaida

  2 Comments

  1. Justina
   2016 October 5 / 14:10

   Super! aš kažkaip buvau “užmetus” geri blogai skaitymą ir praleidau Vaidos skrydį į kitą pasaulio kraštą, bet greit atsigriebsiu. Noriu pagirti už puikų skonį, jau ką ką, bet šalis gyvenimui išsirenkat TOBULAI! 🙂

   • Vaida
    Author
    2016 October 7 / 5:06

    Justina, privertei nusijuokti. :)) Iš tikro tai ir pati kartais pagalvoju, kad toli gražu ne viską gyvenime darau gerai, bet bent jau vietas gyvenimui išsirinkti moku :))

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *


  Looking for Something?