• Sidnėjuje ir aplink: pakrantė nuo Bondi iki Bronte.

  Aš niekuomet negalėjau apsispręsti, kas aš esu: labiau miesto ar gamtos žmogus. Šiaip jau aš labai mėgstu miestą. Kad jūs žinotumėte, kaip aš kartais pasiilgdavau miesto gyvenimo, gyvendama mažuose kurortuose! Pasiilgdavau teatro, kino, įdomių renginių, workshop’ų, įvairių žmonių, koncertų, susitikimų su draugais naujose vietose ir šiaip galimybės išsitraukti gražią suknelę, įšokti į aukštakulnius ir savaitgalio naktį išlėkti į centrą… Visada svajojau pagyventi dideliame mieste (draugės neleis sumeluoti, kaip po apsilankymo Niujoke sakiau, kad norėčiau kokį pusmetį pagyventi tame šurmulyje), tačiau iš kitos pusės… vidinę ramybę atrandu ne kur kitur nei gamtoje.

  Tai štai, tokiam išsiaiškinimui, kas man labiau patinka, po kelių metų gyvenimo mažuose miesteliuose ar netgi atokiuose kaimuose, atvykau į miestą, kuris turi nei daug, nei mažai – apie 5 milijonus gyventojų. Ar man čia patinka? Labai! Ar norėčiau čia iš tikro gyventi? Atsakysiu po 5 mėnesių. 🙂 Bent jau kol kas tai noras ištrūkti į gamtą laimi, nors kas čia žino, gal išsikrausčiusi arčiau centro ištrauksiu iš kertelių ir tuos pomėgius, kurie ilgą laiką buvo prislopinti. Pagyvensim, pamatysim. Viskas paaiškės netrukus, o kol kas traukiu ten, kur šaukia širdis, – prie vandenyno. 😉

  Praeitą savaitgalį, pasinaudojusios proga, kad šviečia saulė ir jau labai labai panašu į vasarą, su Aiste ( su kuria susipažinome visai netikėtai čia, Sidnėjuje, ir iš karto susidraugavome) išėjome į paplūdimį. Nusispyrusios batukus ir sumerkusios kojas į jūrą, tuoj pat pasigailėjome, kad nepasiruošėme maudynėms (vanduo visai nešaltas!), tačiau per daug nenusiminėme – vasara dar tik ateina. 😉 Vietoje maudynių paktraukėme pasivaikščioti vandenyno pakrante vingiuojančiu 6 km taku, jungiančiu populiariausius miesto paplūdimius: Bondi ir Coogee, kas buvo taip pat šauni idėja! Viso tako nenuėjome, tačiau akis po gražias panoramas sočiai paganėme. Kad įsivaizduotumėte, apie ką kalbu, dalinuosi keliais kadrais. 😉

  img_6509

  bondi1

  img_6565

  bondi2

  Saulėtą savaitgalį šis takas šurmuliavo nuo žmonių. Akivaizdu, kad ne mums vienoms kilo idėja juo pasivaikščioti, tačiau tuo nė truputį nesistebėjome. Palei pakrantę yra parkų, suoliukų, staliukų iškyloms, gali ieškoti skulptūrų. Einant pakrante žavi įlankos, o sėdėdama ant stačių uolų gali ilgai ilgai stebėti banglentininkus, vikriai nardančius tarp bangų. Gražu? Gražu!

  img_6585

  img_6605

  img_6610

  bondi3

  Diena buvo nuostabi, lauku nesulaukiu kito savaitgalio. Ateinantį savaitgalį žada +26 ir saulę, tad aš jau visai įsivaizduoju, ką mes veiksime… Bet neerzinu, atsiųsiu saulės ir jums!

  ***

  Bučkiai ir linkėjimai

  Vaida

   

  1 Comment

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *


  Looking for Something?