• Vakaras Bankoke. Khoa San Road.

  18 valandą Bankoke pradeda leistis saulė. Oras maloniai atvėsta iki kokių 28 laipsnių šilumos, šielk tiek pakyla vėjelis, džiovinantis visą dieną kamavusį prakaitą.

  18 valandą miestas ima slėptis už tamsos širmos ir lyg koksai kabaretas pradeda savo šou: aplinka nušvinta nesuskaičiuojama galybe iškabų, iki tol atrodžiusių pigiai ir nušiurusiai, prekeiviai atakuoja gatves garuojančio maisto vežimėliais, populiarias vietas užplūsta linksmybių ieškotojai. Aišku tada, kai nelyja.

  Jei ruoštumėtės savarankiškai vykti į Bankoką ir skaitytumėte forumus ar tokio pobūdžio portalus kaip TripAdvisor, be abejonės įsidėmėtumėte nuolat minimą Khoa San Road. Šis kelias – garsiausia Bankoke backpacker’ių gatvė. Joje gausu pigių hostelių, barų, kuriuose skamba gyva muzika, čia vyksta nenustojanti prekyba rūbais, piratiniais CD, juvelyrika, galanterija, taip pat pilna čia pat gaminamo Thai greito maisto vagonėlių ir šauklių, siūlančių pasidaryti masažą ar tatuiruotę. Khoa San Road keliautojai iš viso pasaulio zuja nuolat, tačiau saulei nusileidus ši vieta ypač atgyja.

  Klausiate, ar man ten patiko? Žinoma 🙂 Neabejoju, kad patiktų ir Jums. Juk smagu būti tarp žmonių, į kuriuos pažiūrėjus žinai, kad jie kažkuo panašūs į tave. Galbūt ne asmeninėmis charakterio savybėmis, bet tikrai panašūs dviem kuprinėm, polėkiu keliauti, pamatyti, patirti, palyginti ir noru bendrauti. Visi jie tai pat kaip tu – užklydę tik trumpam. Kas stabtelėję pakeliui į Šanchajų, kas pakeiui į Laosą, kas pakeliui namo į kokią Australiją, JAV ar tai Vokietiją.

  Taigi jei kas nors iš skaitančiųjų ruošiatės į Bankoką, tikrai rekomenduoju ten užsukti. 😉 Tik gal nerekomenduoju apsistoti, nebent vykstate vos kelioms naktims ir nesiruošiate miegoti…( Užtat labai patogu yra apsistoti kažkur šalia 😉 )

  Linksmybės tęsiasi tiesiog gatvėje visą naktį, kol 6 valandą ryto Bankoke pradeda švisti saulė. Prasideda dar viena nauja karšta diena. Vieni keliautojai išvyksta, kiti atvyksta, tačiau Khoa San Road dėl o nesikeičia. Per pastaruosius 30 metų šioje vietoje apsilankė milijonai backpacker’ių, ir pagal populiarumo tendenciją tas skaičius turėtų tik didėti. Tikrai tikiu, kad tarp jų bus kažkas iš Jūsų 😉 Manau, ir aš pati ten dar kada prie progos sugrįšiu, nes šiuo metu jau esu toli nuo Bankoko. Et, bet gera vieta ten buvo 😉

  Khoa San Road susižavėjusi ir kibirėlį Cuba Libre už skaitančiuosiu kelianti-

  Jūsų Vaida 😉

  3 Comments

  1. Mama
   2012 July 31 / 18:59

   O kas tame kibirėlyje?

  2. 2012 August 2 / 22:10

   Žinai, Azija tau tinka. 🙂

   Labai gražiai atrodai, labai įdomu skaityti tavo nuotykius ir įspūdžius. Taigi, labai lauksiu dar.
   Dar, dar, dar. 🙂

   • 2012 August 3 / 8:02

    Ačiū 😉 Smagu, kad skaitai 🙂 Tik aprašyti visko labai nėra laiko… Na, bet gal kurį vakarą niekur neisiu, prisėsiu ir papasakosiu, ką aš čia veikiu 😉

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *


  Looking for Something?