18, 02, 2016

Šypsenų kupinas trečiadienis Davos Platz.

Vieni žmonės įsiveržia staigiai į tavo gyvenimą, sukelia daug šurmulio, emocinių audrų, sujaukia tavo mintis ir… dingsta taip pat netikėtai, kaip atsiradę, nepalikdami širdyje jokio ryškesnio pėdsako. Kiti žmonės ateina į tavo gyvenimą tyliai, palengva, taip, kad net tiksliai nežinai, kur ir kada tas žmogus tapo tavo draugas. Tas, dėl kurio nuoširdžiai rūpiniesi, jei jam kažkas nesiseka. Tas, dėl kurio suki galvą, kaip galėtum padėti, jei jauti, kad galbūt gali tą padaryti. Tas, kuris džiugina savo šypsena. Tas, su kuriuo iš visos širdies džiaugiesi, kai jam viskas gerai, kai jis laimingas, kai patenkintas priimtais sprendimais, kai pilnas svajonių ir ryžto tas svajones įgyvendinti, nesvarbu, kokios beprotiškos jos atrodytų kitiems. Tokie žmonės ateina į gyvenimą tyliai, užpildo savo šiluma ir pasilieka. Ir nesvarbu, kiek laiko nesimatėte, su tokiais žmonėmis nėra nejaukių tylos pauzių ar nepatogių klausimų. Dėl jų visiškai negailėdama savo laiko važiuoji 5 valandas į priekį, o paskui 4 atgal tam, kad kartu išgertum kavos, papietautum, užkoptum pėsčiomis per sniegą į kalną ir taip pat nusileistum žemyn. O paskui dar grįžusi namo ilgai ilgai šypsotumeisi, galvodama, kad tokie žmonės ir yra gyvenimo šviesuliai. Tokie ir yra Draugai.

Ačiū, Daiva, už nuostabią popietę Davose! :)*

IMG_8034

 

 

IMG_8034

IMG_8044

IMG_8047

IMG_8092

IMG_8097

IMG_8210

IMG_8035

IMG_8179

***

Jei kada žiemą lankysitės Davos Platz ir nenorėsite/negalėsite slidinėti, turėkite galvoje, kad ten yra paruoštų žiemos pasivaikčiojimo takų. Į Schatzalp galite kilti funikulieriumi arba pėsčiomis, ką mes šiandien ir padarėme (Takų žemėlapį rasite nuorodoje ).

IMG_8181

***

Su žiema atsisvekinti nė trupučio nenorinti

VaidaOne response to “Šypsenų kupinas trečiadienis Davos Platz.”

  1. Jurga says:

    Kaip norėčiau bent pasivaikščioti…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Apie mane

Apie mane

***
Aš esu Vaida. Keliauju, fotografuoju, rašau, ieškau gyvenime mažų ir didelių džiaugsmų, o suradusi mielai jais dalinuosi čia.
Sveiki atvykę į mano kelionių ir laisvalaikio tinklaraštį!
***
Informaciją, esančią šiame tinklaraštyje, be mano sutikimo kopijuoti ir platinti draudžiama.
***

Socialiniai tinklai:

Archyvas: