• Ir taip prabėgo rugsėjis.

  Koks teisus visgi buvo tas, kuris lygino gyvenimą su amerikietiškais kalneliais… Pastaruoju metu maniškis buvo kaip niekad kupinas pakilimų, nuosmukių ir visiškai netikėtų posūkių. Jeigu praeitą mėnesį dar vaikščiojau po Belfastą Šiaurės Airijoje, apžiūrinėdama nuomai butus ir svarstydama, kas didesnis pliusas – autobuso stotelė šalia ar sporto klubas ir baseinas name – tai šiandien sėdžiu šaltame Vilniaus bute, norėdama, kad šildymo sezonas prasidėtų jau šiandien, bet tikėdama, kad sprendimas sugrįžti į Lietuvą buvo teisingas. Visas rugsėjis buvo pilnas sunkių dilemų, kaip čia geriau susidėlioti savo gyvenimo prioritetus, tačiau tikiu, nėra to blogo, kas neišeitų į gerą. Viskas man bus gerai, o kol kas… trumpa mėnesio apžvalga 😉

  Mėnesio ryžtas 1: Palikti nuostabų vaikiną ir grįžti gyventi į Lietuvą. Planas ne trims mėnesiams. Ilgam.

  Mėnesio ryžtas 2: Atsisakyti Alpių plano žiemai (t.y. to, ką veikiau pastarąsias dvi žiemas) ir užsibrėžti tikslą susirasti darbą Lietuvoje.

  Didžiausias pokytis: Grįžimas iš Šiaurės Airijos į Lietuvą;

  Untitled

  Nauja gyvenamoji vieta: Mano mielas ir be galo pasiilgtas Vilnius. Daug daiktų Belfaste vis dar laukia, kada bus kaip nors parsiųsti atgal, bet pamažu jau kuriuosi čia. Mažame ir jaukiame bute Viniuje, kurį nuo šiol vadinsiu namais. Kur žiemą lauksiu draugų su pyragais ir karštu vynu, ant palangės auginsiu bazilikus, o pavasarį gersiu kavą balkone ir pro sprogstančius medžius žiūrėsiu į Nerį.

  Mėnesio kelionė: Po gražuolę Šiaurės Airiją.

  IMG_3501

  Mėnesio daina: Nežinau, kodėl ji visą mėnesį man skamba. Matyt, mintimis vis dar nuklystu į tą smagų vasaros vakarą, kuomet iš visos dūšios šokau koncerte, grojant šiam švedų vaikinukui.

  Mėnesio filmas:  An Education. Čia iš serijos, kad vyrais pasitikėti negalima, reikia pačiai rūpintis savo gerove.

  Mėnesio Youtube: Seniai kas privertė taip didžiuoti Lietuva 🙂

  Mėnesio atradimas: Bloglovin. Nesuprantu, kodėl aš juo nesinaudojau anksčiau?! Dabar visi mano skaitomiausi blog’ai vienoje vietoje. Taip patogu, kad tik puft ir tu jau skaitai naujus savo sekamų blogerių įrašus. Ar Jūs naudojatės šiuo įrankiu? Jei ne, labai rekomenduoju 🙂

  Didžiausias laiko vagis: Pinterest. Dar vienas socialinis tinklas. Džiaugsmas akims.

  11

  Naujos žinios: Rugsėjį pradėti online kursai. Vieno draugo dėka ( Ačiū, Marijau, už nuorodą) atradau puikų informacijos šaltinį – coursera.org. Šis portalas siūlo daugybę paskaitų internetu, po kurių laukia žinias įtvirtinantys testai. Iš pirmo žvilgsnio tai yra nemokama, bet kursų metu gan aktyviai rekomenduojama įsigyti dėstytojų knygas papildomom studijom, arba, norint gauti pažymą apie kursų baigimą, reikia registruotis, nurodyti savo tapatybę ir šiek tiek už tai susimokėti (aš kol kas nesiregistravau, po pirmų kursų pagalvosiu, ar verta). Šiuo metu su dideliu susidomėjimu keletą valandų per savaitę klausau “Understanding media by understanding google” paskaitas, kuruojamas Northwestern University dėstytojų. Cha, atrodė, savo studijų universitete metu ką jau ką, bet googlint išmokau puikiai, o dabar tiek įdomaus atrandu su kiekviena paskaita. Paklauskite manęs, kaip sekasi po kokių penkių savaičių 😀 (apačioje viena iš man patikusių Google reklamų)

  ***

  Žinote tą jausmą, kai galvoji, kad esi tame kelyje, kuriuo ir turėtum eiti? Šiuo metu būtent taip ir jaučiuosi. Turbūt tenorėjau pasidalinti 🙂

  Lietuvon pargrįžusi-

  Jūsų Vaida 😉

  3 Comments

  1. Kostas
   2013 October 4 / 23:36

   Jau senai skaitau tavo bloga (nuo pirmos keliones i Tailanda laiku), bet tik dabar ryzhausi parashyti. Neesu blogu skaitytojas (realiai tik shy ir teskaitau, kazkaip uzkabino), bet shis irashas padziugino (gal todel kad shirdy myliu Lietuva ir nors daug keliavau, visada gryzhtu namo). Kaip sako anglai – There is no better place than home. Stiprybes tau ir ryzhto siekti tikslo, laikykis, tu tikra saunuole.

   P.S. Visada pavydejau tau galimybes staiga issitrenkti i kita pasaulio puse ir ten blakutineti n + k laiko. Man tai sviecia tik kai sukaupsiu savo pirma milijona (arba tavo blogo puslapiuose).

   • 2013 October 4 / 23:46

    Ačiū, Kostai, už tokį šiltą komentarą, eisiu miegoti besišypsodama :))

    P.S. Norint išsitrenkti į kitą pasaulio pusę, milijono sukaupti nereikia 😉

  2. 2013 October 6 / 22:46

   Viiiilnius yra mano mėgstamiausias miestas too! Manau jei jau ten atsiradai, ir dar ilgam, tai tikrai ne veltui. Atostogų juk iš tavęs niekas niekada neatims 🙂 O amerikietiški kalneliai juk gerai, ane? Kartais baisu, kartais, kaip sakei, nežinai kas laukia už posūkio, bet po visko, juk būna gerai.
   Sėkmės ir visko geriausio!

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *


  Looking for Something?